HappyFiles Internationalisation - en to cs translation catalogue (210 entries)

en: %d file(s) failed.
cs: %d souborů se nezdařilo.

en: %d file(s) renamed.
cs: %d souborů přejmenováno.

en: %d file(s) were deleted.
cs: %d souborů bylo odstraněno.

en: %d file(s) were kept because they are still assigned to other folders or could not be deleted.
cs: %d souborů bylo zachováno, protože jsou stále přiřazeny k jiným složkám nebo je nelze odstranit.

en: %s folders imported and %s items categorized.
cs: %s importovaných složek a %s kategorizovaných položek.

en: %s folders successfully imported.
cs: %s složek úspěšně importováno.

en: %s folders with %s associated items found to import.
cs: %s složek s %s souvisejícími položkami nalezenými k importu.

en: Add new folder
cs: Přidat složku

en: All %1$s folders
cs: Všechny %1$s složky

en: All %s
cs: Všechny %s

en: All Files
cs: Všechny soubory

en: All Plugins
cs: Všechny zásuvné moduly

en: All Users
cs: Všichni uživatelé

en: Also delete files
cs: Odstranit soubory

en: Are you sure you want to also delete files from the selected folders?
cs: Opravdu chcete také odstranit soubory z vybraných složek?

en: Are you sure you want to delete all your HappyFiles folders, associations, and settings?
cs: Opravdu chcete smazat všechny složky, asociace a nastavení programu HappyFiles?

en: Ascending
cs: Vzestupně

en: Assign multiple folders
cs: Přiřadit více složek

en: Attachment
cs: Příloha

en: Attachment IDs
cs: ID příloh

en: Attachment file not found.
cs: Soubor přílohy nebyl nalezen.

en: Attachment page
cs: Stránka přílohy

en: Attachment title is empty.
cs: Název přílohy je prázdný.

en: Author
cs: Autor

en: Bulk rename failed.
cs: Hromadné přejmenování se nezdařilo.

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Cancel all
cs: Zrušit vše

en: Cannot restore original filename because it already exists.
cs: Nelze obnovit původní název souboru, protože již existuje.

en: Caption
cs: Rozšířený popis

en: Choose how folder item counts should be displayed.
cs: Vyberte, jak se má zobrazovat počet položek ve složce.

en: Clear
cs: Vymazat

en: Click the "+" button above to create your first folder. Then start dragging items into it. To remove an item from a folder drag it into the "Uncategorized" folder.
cs: Klikněte na tlačítko „+“ nahoře a vytvořte svou první složku. Poté do ní začněte přetahovat položky. Chcete-li položku ze složky odstranit, přetáhněte ji do složky „Nekategorizované“.

en: Click to copy
cs: Klepnutím na tlačítko Kopírovat

en: Collapse
cs: Sbalit

en: Color
cs: Barva

en: Columns
cs: Sloupce

en: Columns (mobile)
cs: Sloupce (mobilní)

en: Columns (tablet)
cs: Sloupce (tablet)

en: Create
cs: Vytvořit

en: Current folder
cs: Současná složka@ option: radio Apply View Properties To

en: Current folder + children separately
cs: Aktuální složka + podsložky samostatně

en: Custom
cs: Vlastní

en: Date
cs: Datum

en: Deactivate license
cs: Deaktivace licenci

en: Default
cs: Výchozí

en: Default open folder
cs: Výchozí otevřená složka

en: Delete
cs: Smazat

en: Delete folders
cs: Odstranit složky

en: Delete folders & subfolders
cs: Odstranit složky a podsložky

en: Delete plugin data
cs: Odstranit data pluginu

en: Descending
cs: Sestupně

en: Details
cs: Detaily

en: Disable SVG sanitization
cs: Zakázat čištění SVG

en: Disable built-in SVG sanitization if you experience issues when uploading SVG files.
cs: Pokud máte problémy s nahráváním souborů SVG, deaktivujte vestavěnou funkci čištění SVG.

en: Disable in media library
cs: Zakázat v knihovně médií

en: Disable loading
cs: Zakázat načítání

en: Disable loading HappyFiles on specfic URLs by adding the entire URL or any part of it. One URL per line.
cs: Zakázat načítání HappyFiles na konkrétních URL adresách přidáním celé URL adresy nebo její části. Jedna URL adresa na řádek.

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Display your images in a beautiful gallery.
cs: Zobrazte své obrázky v krásné galerii.

en: Download
cs: Stáhnout

en: Duplicate
cs: Duplikovat

en: Edit
cs: Upravit

en: Edit folder
cs: Upravit složku

en: Enable public term archives for HappyFiles custom taxonomies (all enabled post types except media files).
cs: Povolit veřejné archivy termínů pro vlastní taxonomie HappyFiles (všechny povolené typy příspěvků kromě mediálních souborů).

en: Enable/disable SVG upload, preview & sanitization per user role. Set SVG support for individual user on user profile page.
cs: Povolení/zakázání nahrávání, náhledu a čištění SVG podle role uživatele. Nastavení podpory SVG pro jednotlivé uživatele na stránce uživatelského profilu.

en: Enabled
cs: Povoleno

en: Enforce loading
cs: Vynutit načtení

en: Enforce loading HappyFiles in the wp-admin or frontend (logged-in users only), select the loading location above.
cs: Vynutit načítání HappyFiles ve wp-admin nebo frontendu (pouze pro přihlášené uživatele), vyberte výše uvedené místo načítání.

en: Expand
cs: Rozbalit

en: Experimental feature:
cs: Experimentální funkce:

en: Export your HappyFiles folder structure to import & use it in another installation.
cs: Exportujte strukturu složek HappyFiles, abyste ji mohli importovat a použít v jiné instalaci.

en: Featured Image
cs: Náhledový obrázek

en: Featured image
cs: Náhledový obrázek

en: File renaming
cs: Přejmenování souboru

en: File renaming is disabled.
cs: Přejmenování souboru je zakázáno.

en: File size
cs: Velikost souboru

en: Files
cs: Soubory

en: Folder
cs: Složka

en: Folder access
cs: Přístup ke složkám

en: Folder count mode
cs: Režim počítání složek

en: Folder not found
cs: Složka nenalezena

en: Folder not found in trash
cs: Složka nenalezena v koši

en: Folders
cs: Složky

en: Folders from another media plugin detected to import
cs: Byly nalezeny složky z jiného mediálního pluginu k importu

en: Full access
cs: Plný přístup

en: Full size
cs: Plná velikost

en: Fullscreen
cs: Celá obrazovka

en: Gallery
cs: Galerie

en: Gallery settings
cs: Nastavení galerie

en: Gallery shortcode
cs: Zkrácený kód galerie

en: General
cs: Obecné

en: HappyFiles account
cs: Účet HappyFiles

en: HappyFiles data has been deleted.
cs: Data HappyFiles byla smazána.

en: Height
cs: Výška

en: Hold down CTRL/CMD to select multiple folders.
cs: Podržte klávesu CTRL/CMD a vyberte více složek.

en: Image size
cs: Velikost obrázků

en: Images
cs: Obrázky

en: Import/delete folder data
cs: Importovat/smazat data složky

en: Include subfolder
cs: Zahrnout podsložku

en: Include subfolders
cs: Včetně podsložek

en: Infinite scrolling
cs: Nekonečné posouvání

en: Inherit
cs: Zdědit

en: Insufficient permissions.
cs: Nedostatečná oprávnění.

en: Invalid attachment.
cs: Neplatné ID přílohy: %d.

en: Invalid bulk rename mode.
cs: Neplatný režim hromadného přejmenování.

en: Invalid folder ID.
cs: Neplatné ID fóra.

en: Invalid folder selected.
cs: Byla vybrána neplatná složka.

en: Invalid plugin specified.
cs: Zadaný plugin je neplatný.

en: Invalid request.
cs: Neplatný požadavek.

en: Items
cs: Položky

en: Large
cs: Velký

en: Last opened folder
cs: Poslední otevřená složka

en: License key deletion failed.
cs: Odstranění licenčního klíče se nezdařilo.

en: License key has been removed.
cs: Licenční klíč byl odstraněn.

en: Link to
cs: Odkaz na

en: Make folders public
cs: Zveřejnit složky

en: Make folders public (custom terms)
cs: Zveřejnit složky (vlastní výrazy)

en: Manual file renaming is disabled.
cs: Ruční přejmenování souboru je zakázáno.

en: Max items
cs: Maximální počet položek

en: Media
cs: Média

en: Media file
cs: Mediální soubor

en: Medium
cs: Střední

en: Miscellaneous
cs: Ostatní

en: Mobile breakpoint (px)
cs: Mobilní nabídka zarážka (px)

en: Modified
cs: Změněno

en: Move
cs: Přesunout

en: Name
cs: Jméno

en: No HappyFiles data to delete.
cs: Žádná data HappyFiles k odstranění.

en: No access
cs: Žádný přístup

en: No crop
cs: Žádná úroda

en: No files selected.
cs: Smazání certifikátu selhalo

en: No folder name or term ID provided.
cs: Není zadán název složky ani ID termínu.

en: No folder selected.
cs: Není vybrána žádná složka.

en: No folders found that match your search criteria. Please try another phrase or clear your search. Search is case-sensitive.
cs: Nebyly nalezeny žádné složky odpovídající vašim kritériím vyhledávání. Zkuste zadat jinou frázi nebo vymažte vyhledávání. Vyhledávání rozlišuje velká a malá písmena.

en: No folders found to import.
cs: Nebyly nalezeny žádné složky k importu.

en: No original filename found for undo.
cs: Nebyl nalezen žádný původní název souboru pro vrácení zpět.

en: None
cs: Žádný

en: Nothing to import or invalid JSON format.
cs: Není co importovat nebo neplatný formát JSON.

en: One click updates
cs: Aktualizace jedním kliknutím

en: Optional: Assign a folder to your uploaded file(s):
cs: Volitelné: Přiřaďte složku k nahraným souborům:

en: Order
cs: Objednávka

en: Order by
cs: Seřadit podle

en: Parent
cs: Nadřazený

en: Paste your license key from your %s in here to enable one-click plugin updates and notifications.
cs: Vložte sem svůj licenční klíč z %s, abyste mohli aktualizovat pluginy a dostávat oznámení jedním kliknutím.

en: Permissions
cs: Oprávnění

en: Please confirm how you'd like to delete the HappyFiles folders listed below. Files are not deleted unless you enable "Also delete files".
cs: Potvrďte, jak chcete smazat složky HappyFiles uvedené níže. Soubory nebudou smazány, pokud nepovolíte možnost „Také smazat soubory“.

en: Please provide a valid file name.
cs: Zadejte platný název souboru.

en: Plugins
cs: Pluginy

en: Post Types
cs: Typy příspěvků

en: Random
cs: Náhodně

en: Regenerate file sizes
cs: Obnovit velikosti souborů

en: Remove featured image
cs: Odstranit náhledový obrázek

en: Remove from all folders
cs: Odebrat ze všech složek

en: Rename
cs: Přejmenovat

en: Rename %d selected file(s) by title?
cs: Přejmenovat %d vybrané soubory podle názvu?

en: Rename by title
cs: Přejmenovat podle názvu

en: Rename by title failed.
cs: Přejmenování podle názvu se nezdařilo.

en: Rename failed.
cs: Přejmenování se nezdařilo.

en: Rename file based on its media title?
cs: Přejmenovat soubor na základě názvu média?

en: Rename files based on media title
cs: Přejmenovat soubory na základě názvu média

en: Rename files on upload (based on metadata/exif title)
cs: Přejmenovat soubory při nahrávání (na základě metadat/exif titulu)

en: Rename request failed.
cs: Požadavek na přejmenování se nezdařil.

en: Rename selected files by title
cs: Přejmenovat vybrané soubory podle názvu

en: Renaming files by title is disabled.
cs: Přejmenování souborů podle názvu je zakázáno.

en: Renaming files requires the "delete_posts" capability.
cs: Přejmenování souborů vyžaduje schopnost „delete_posts“.

en: SVG support
cs: Podpora SVG

en: Save
cs: Uložit

en: Save changes
cs: Uložit změny

en: Search
cs: Hledat

en: Search folder
cs: Vyhledat složku

en: Select
cs: Vybrat

en: Select featured image
cs: Vyberte hlavní obrázek

en: Set featured image via "Quick edit"
cs: Nastavit vybraný obrázek pomocí „Rychlé úpravy“

en: Set folder access level per user role. Set folder access for individual user on user profile page.
cs: Nastavte úroveň přístupu ke složkám podle role uživatele. Nastavte přístup ke složkám pro jednotlivé uživatele na stránce profilu uživatele.

en: Set folder you want to open on page load.
cs: Nastavte složku, kterou chcete otevřít při načtení stránky.

en: Settings
cs: Nastavení

en: Show featured image preview column
cs: Zobrazit sloupec s náhledem vybraného obrázku

en: Sort
cs: Třídit

en: Sort by file size
cs: Seřadit podle velikosti souboru

en: Spacing
cs: Rozestupy

en: Subfolders
cs: Podsložky

en: Tablet breakpoint (px)
cs: Hraniční bod tablety (px)

en: The selected folder has no items.
cs: Vybraná složka neobsahuje žádné položky.

en: The selected folder no longer exists. We recommend selecting another folder.
cs: Vybraná složka již neexistuje. Doporučujeme vybrat jinou složku.

en: The selected folders have been deleted.
cs: Vybrané složky byly odstraněny.

en: This file couldn't be sanitized for security reasons and wasn't uploaded.
cs: Tento soubor nemohl být z bezpečnostních důvodů vyčištěn a nebyl nahrán.

en: Thumbnail
cs: Náhled

en: Thumbnails
cs: Náhledy

en: Title
cs: Nadpis

en: Total (current + all sub folders combined)
cs: Celkem (aktuální + všechny podsložky dohromady)

en: Type
cs: Typ

en: Unable to rename file on disk.
cs: Nelze přejmenovat soubor na disku.

en: Uncategorized
cs: Nezařazeno

en: Undo rename
cs: Zpět: přejmenování

en: Undo rename and restore original filename?
cs: Vrátit zpět přejmenování a obnovit původní název souboru?

en: Undo rename failed.
cs: Zpětné přejmenování se nezdařilo.

en: Undo request failed.
cs: Dotaz selhal

en: Upload SVG files only from trusted sources as they can contain and execute malicious XML code.
cs: Nahrávejte soubory SVG pouze z důvěryhodných zdrojů, protože mohou obsahovat a spouštět škodlivý kód XML.

en: Upload to folder
cs: Nahrát do složky

en: Uploaded
cs: Nahráno

en: Users
cs: Uživatelé

en: View folders
cs: Zobrazit složky

en: View full folder name on hover
cs: Zobrazit celý název složky při najetí kurzorem

en: View media library
cs: Zobrazit knihovnu médií

en: Warning: Files will be moved to Trash (or permanently deleted if Trash is disabled). Files assigned to folders outside this delete selection are kept.
cs: Varování: Soubory budou přesunuty do koše (nebo trvale odstraněny, pokud je koš zakázán). Soubory přiřazené složkám mimo tento výběr odstranění jsou zachovány.

en: When enabled removing an item from a folder removes it from all other folders. If disabled the item will only be removed from the open folder.
cs: Pokud je tato funkce povolena, odstranění položky ze složky ji odstraní ze všech ostatních složek. Pokud je tato funkce zakázána, položka bude odstraněna pouze z otevřené složky.

en: When enabled the media library uses infinite scrolling instead of the default "Load more" button.
cs: Pokud je tato funkce povolena, knihovna médií používá nekonečné posouvání namísto výchozího tlačítka „Načíst více“.

en: When enabled you can assign multiple folders to one item. If disabled an item can only be assigned to one folder.
cs: Pokud je tato funkce povolena, můžete jedné položce přiřadit více složek. Pokud je zakázána, lze položku přiřadit pouze k jedné složce.

en: When enabled you can sort your attachments by file size.
cs: Po zapnutí můžete přílohy seřadit podle velikosti souboru.

en: Zoom
cs: Přiblížení
