HappyFiles Internationalisation - en to he translation catalogue (214 entries)

en: No folder name or term ID provided.
he: לא סופק שם תיקייה או מזהה מונח.

en: Invalid folder ID.
he: תיקייה שגויה

en: Invalid folder selected.
he: נבחרה תיקייה לא חוקית.

en: Uncategorized
he: כללי

en: All Files
he: כל הקבצים

en: Duplicate
he: שכפל

en: All %s
he: כל ה%s

en: Files
he: קבצים

en: All Users
he: כל המשתמשים

en: Users
he: משתמשים

en: All Plugins
he: תוספים

en: Insufficient permissions.
he: אין די הרשאות.

en: Folders from another media plugin detected to import
he: זוהו תיקיות מתוסף מדיה אחר לייבוא

en: Import/delete folder data
he: ייבוא/מחיקת נתוני תיקייה

en: Nothing to import or invalid JSON format.
he: אין מה לייבא או פורמט JSON לא חוקי.

en: %s folders successfully imported.
he: %s תיקיות יובאו בהצלחה.

en: Invalid plugin specified.
he: צוין תוסף לא חוקי.

en: %s folders imported and %s items categorized.
he: %s תיקיות יובאו ו -{ 1} פריטים מסווגים.

en: View media library
he: Medya Kütüphanesi

en: Folder
he: תיקייה

en: Add new folder
he: הוספת תיקיה חדשה

en: Edit folder
he: תיקייה:

en: Search folder
he: תיקיה וירטואלית

en: Folder not found
he: התיקייה לא נמצאה

en: Folder not found in trash
he: התיקיה לא נמצאו בזבל.

en: All %1$s folders
he: כל %1$s התיקיות

en: Settings
he: הגדרות

en: Are you sure you want to delete all your HappyFiles folders, associations, and settings?
he: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את כל התיקיות, השיוכים וההגדרות שלך ב - HappyFiles?

en: No HappyFiles data to delete.
he: אין נתוני HappyFiles למחיקה.

en: HappyFiles data has been deleted.
he: נתוני HappyFiles נמחקו.

en: Click the "+" button above to create your first folder. Then start dragging items into it. To remove an item from a folder drag it into the "Uncategorized" folder.
he: לחץ על הלחצן "+" למעלה כדי ליצור את התיקייה הראשונה שלך. ואז להתחיל לגרור לתוכו פריטים. כדי להסיר פריט מתיקייה, גרור אותו לתיקייה "Uncategorized ".

en: No folders found that match your search criteria. Please try another phrase or clear your search. Search is case-sensitive.
he: לא נמצאו תיקיות התואמות את קריטריוני החיפוש שלך. צריך לנסות ביטוי אחר או לנקות את החיפוש. החיפוש הוא תלוי רישיות.

en: Attachment IDs
he: מזהי קבצים מצורפים

en: Items
he: פריטים

en: Folders
he: תיקיות

en: Select
he: בחירה

en: Create
he: צור

en: Cancel
he: ביטול

en: Cancel all
he: בטל הכל

en: Rename
he: שינוי שם

en: Rename by title
he: שינוי שם לפי כותרת

en: Rename file based on its media title?
he: לשנות את שם הקובץ על סמך כותרת המדיה שלו?

en: Undo rename
he: & שחזור: שינוי שם

en: Rename selected files by title
he: שנה את שם הקבצים שנבחרו לפי כותרת

en: Rename %d selected file(s) by title?
he: לשנות את השם של %d קבצים נבחרים לפי כותרת?

en: Undo rename and restore original filename?
he: לבטל את שינוי השם ולשחזר את שם הקובץ המקורי?

en: No files selected.
he: & יצירת תעודה

en: Rename failed.
he: שינוי השם נכשל

en: Rename request failed.
he: שינוי השם של הבקשה נכשל.

en: Rename by title failed.
he: שינוי השם לפי כותרת נכשל.

en: Undo rename failed.
he: שינוי השם נכשל

en: Undo request failed.
he: ביטול הבקשה נכשל.

en: Bulk rename failed.
he: שינוי השם נכשל

en: %d file(s) renamed.
he: %d קבצים שינו את שמם.

en: %d file(s) failed.
he: %d קבצים נכשלו.

en: Delete
he: מחק

en: Move
he: העבר

en: Search
he: חיפוש

en: Uploaded
he: הועלה

en: Sort
he: מיון

en: Expand
he: להרחיב

en: Collapse
he: כווצי

en: Details
he: פרטים

en: Clear
he: נקה

en: Subfolders
he: תת־תיקיות

en: Hold down CTRL/CMD to select multiple folders.
he: החזק את מקש ה - CTRL/CMD לחוץ כדי לבחור מספר תיקיות.

en: Delete folders
he: מחיקת תיקיות

en: Delete folders & subfolders
he: מחק תיקיות ותיקיות משנה

en: Include subfolders
he: כלול תיקיות משנה

en: Also delete files
he: הוסף קבצים

en: Please confirm how you'd like to delete the HappyFiles folders listed below. Files are not deleted unless you enable "Also delete files".
he: אשר כיצד ברצונך למחוק את התיקיות של HappyFiles המפורטות בהמשך. קבצים לא יימחקו אלא אם כן תפעיל את האפשרות "מחק גם קבצים ".

en: Warning: Files will be moved to Trash (or permanently deleted if Trash is disabled). Files assigned to folders outside this delete selection are kept.
he: אזהרה: קבצים יועברו לאשפה (או יימחקו לצמיתות אם האשפה מושבתת). קבצים שהוקצו לתיקיות מחוץ לבחירת מחיקה זו נשמרים.

en: Are you sure you want to also delete files from the selected folders?
he: האם אתה בטוח שברצונך למחוק גם קבצים מהתיקיות שנבחרו?

en: %d file(s) were deleted.
he: %d קבצים נמחקו.

en: %d file(s) were kept because they are still assigned to other folders or could not be deleted.
he: %d קבצים נשמרו מכיוון שהם עדיין מוקצים לתיקיות אחרות או שלא ניתן למחוק אותם.

en: The selected folders have been deleted.
he: התיקיות שנבחרו נמחקו.

en: The selected folder no longer exists. We recommend selecting another folder.
he: התיקייה שנבחרה אינה קיימת עוד. מומלץ לבחור תיקייה אחרת.

en: Download
he: הורדה

en: Edit
he: ערוך

en: Save
he: שמירה

en: Color
he: צבע

en: Click to copy
he: לחץ כדי להעתיק

en: Gallery shortcode
he: הקוד המקוצר לגלריה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Columns
he: עמודות

en: Columns (tablet)
he: עמודות (טאבלט)

en: Columns (mobile)
he: עמודות (נייד)

en: Tablet breakpoint (px)
he: נקודת עצירה לטאבלט (px)

en: Mobile breakpoint (px)
he: נקודת עצירה לנייד (px)

en: Max items
he: מקס. פריטים

en: Height
he: גובה

en: Spacing
he: ריווח

en: Order by
he: לסדר לפי

en: Order
he: הזמנה

en: Image size
he: גודל תמונה

en: Link to
he: קישור אל

en: No crop
he: אין יבול

en: Include subfolder
he: כלול תיקיית משנה

en: Caption
he: כיתוב

en: Lightbox
he: חלון נפתח (Lightbox)

en: Fullscreen
he: מסך מלא

en: Thumbnails
he: תמונות ממוזערות

en: Zoom
he: זום

en: None
he: ללא

en: ID
he: מזהה

en: Author
he: מחבר

en: Title
he: כותרת

en: Name
he: שם

en: Type
he: סוג

en: Date
he: תאריך

en: Modified
he: תאריך עריכה

en: Custom
he: מותאם אישית

en: Parent
he: הורה

en: Random
he: אקראי

en: File size
he: גודל הקובץ

en: Descending
he: בסדר יורד

en: Ascending
he: בסדר עולה

en: Attachment
he: קובץ מצורף

en: Media
he: מדיה

en: Optional: Assign a folder to your uploaded file(s):
he: אופציונלי: הקצאת תיקייה לקבצים שהעלית:

en: Gallery
he: גלריה

en: Display your images in a beautiful gallery.
he: הציגו את התמונות שלכם בגלריה יפה.

en: Gallery settings
he: הגדרות גלריה

en: Attachment page
he: עמוד קובץ מצורף

en: Media file
he: מדיה

en: No folder selected.
he: לא נבחרה תיקייה.

en: The selected folder has no items.
he: בתיקייה שנבחרה אין פריטים.

en: Upload to folder
he: העלה לתיקייה

en: Full access
he: גישה מלאה

en: No access
he: אין גישה

en: View folders
he: תיקיות

en: Enabled
he: מאופשר

en: Disabled
he: מושבת

en: Folder access
he: גישה לתיקייה

en: Inherit
he: לרשת

en: SVG support
he: תמיכה ב - SVG

en: General
he: כללי

en: Permissions
he: הרשאות

en: Import
he: ייבוא

en: Export
he: ייצוא

en: Default open folder
he: תיקיית ברירת מחדל פתוחה

en: Last opened folder
he: התיקייה האחרונה שנפתחה

en: Set folder you want to open on page load.
he: הגדר תיקייה שברצונך לפתוח בטעינת הדף.

en: Assign multiple folders
he: הקצאת מספר תיקיות

en: When enabled you can assign multiple folders to one item. If disabled an item can only be assigned to one folder.
he: כאשר אפשרות זו מופעלת, ניתן להקצות מספר תיקיות לפריט אחד. אם הפריט מושבת, ניתן להקצות אותו לתיקיה אחת בלבד.

en: Remove from all folders
he: הסרה מכל התיקיות

en: When enabled removing an item from a folder removes it from all other folders. If disabled the item will only be removed from the open folder.
he: כאשר אפשרות זו מופעלת, הסרת פריט מתיקייה מסירה אותו מכל שאר התיקיות. אם הפריט מושבת, הוא יוסר מהתיקייה הפתוחה בלבד.

en: Infinite scrolling
he: גלילה אינסופית

en: When enabled the media library uses infinite scrolling instead of the default "Load more" button.
he: כאשר אפשרות זו מופעלת, ספריית המדיה משתמשת בגלילה אינסופית במקום לחצן ברירת המחדל "טען עוד ".

en: Folder count mode
he: מצב ספירת תיקיות

en: Current folder
he: תיקיה נוכחית

en: Current folder + children separately
he: תיקייה נוכחית + ילדים בנפרד

en: Total (current + all sub folders combined)
he: סה"כ (הנוכחי + כל תיקיות המשנה בשילוב)

en: Choose how folder item counts should be displayed.
he: יש לבחור כיצד יוצגו ספירות של פריטי תיקיות.

en: Set folder access level per user role. Set folder access for individual user on user profile page.
he: הגדר רמת גישה לתיקייה לכל תפקיד משתמש. הגדר גישה לתיקייה עבור משתמש בודד בדף פרופיל משתמש.

en: No folders found to import.
he: לא נמצאו תיקיות לייבוא.

en: %s folders with %s associated items found to import.
he: נמצאו %s תיקיות עם %s פריטים משויכים לייבוא.

en: Delete plugin data
he: מחק נתוני תוסף

en: Export your HappyFiles folder structure to import & use it in another installation.
he: ייצא את מבנה התיקיות של HappyFiles כדי לייבא אותו והשתמש בו בהתקנה אחרת.

en: Save changes
he: שמור שינויים

en: Images
he: תמונות

en: Thumbnail
he: תמונה ממוזערת

en: Medium
he: בינוני

en: Large
he: גדול

en: Full size
he: גודל מלא

en: Featured Image
he: תמונה ראשית

en: Select featured image
he: בחר תמונת נושא למאמר

en: Remove featured image
he: הסר תמונה ראשית

en: Manual file renaming is disabled.
he: שינוי שם הקובץ באופן ידני מושבת.

en: Renaming files by title is disabled.
he: שינוי השם של קבצים לפי כותרת מושבת.

en: File renaming is disabled.
he: שינוי שם הקובץ מושבת.

en: Invalid bulk rename mode.
he: מצב שינוי שם גורף לא חוקי.

en: Invalid attachment.
he: קובץ מצורף לא חוקי

en: Attachment file not found.
he: קובץ מצורף לא נמצא.

en: Please provide a valid file name.
he: יש להזין שם קובץ חוקי.

en: Cannot restore original filename because it already exists.
he: לא ניתן לשחזר את שם הקובץ המקורי מכיוון שהוא כבר קיים.

en: Unable to rename file on disk.
he: לא ניתן לשנות את שם הקובץ בדיסק.

en: Attachment title is empty.
he: כותרת הקובץ המצורף ריקה.

en: No original filename found for undo.
he: לא נמצא שם קובץ מקורי לביטול.

en: Invalid request.
he: בקשה לא תקינה.

en: License key deletion failed.
he: מחיקת מפתח הרישיון נכשלה.

en: License key has been removed.
he: מפתח הרישיון הוסר.

en: One click updates
he: עדכונים בלחיצה אחת

en: Paste your license key from your %s in here to enable one-click plugin updates and notifications.
he: הדבק את מפתח הרישיון שלך מה %s כאן כדי לאפשר עדכוני תוסף והודעות בלחיצה אחת.

en: HappyFiles account
he: חשבון HappyFiles

en: Deactivate license
he: כבי רישיון

en: Post Types
he: סוגי פוסטים

en: Plugins
he: תוספים

en: Make folders public
he: הפוך תיקיות לציבוריות

en: Make folders public (custom terms)
he: הפוך תיקיות לציבוריות (תנאים מותאמים אישית)

en: Enable public term archives for HappyFiles custom taxonomies (all enabled post types except media files).
he: אפשר ארכיון מונחים ציבוריים עבור טקסונומיות מותאמות אישית של HappyFiles (כל סוגי הפוסטים הזמינים למעט קבצי מדיה).

en: Disable in media library
he: השבת בספריית המדיה

en: Enforce loading
he: אכוף טעינה

en: Enforce loading HappyFiles in the wp-admin or frontend (logged-in users only), select the loading location above.
he: אכוף טעינת HappyFiles ב - wp - admin או ב - frontend (משתמשים מחוברים בלבד), בחר את מיקום הטעינה לעיל.

en: Disable loading
he: השבת טעינה

en: Disable loading HappyFiles on specfic URLs by adding the entire URL or any part of it. One URL per line.
he: השבת את טעינת HappyFiles בכתובות URL ספציפיות על ידי הוספת כתובת ה - URL כולה או כל חלק ממנה. כתובת אתר אחת בכל שורה.

en: Sort by file size
he: מיין לפי גודל

en: When enabled you can sort your attachments by file size.
he: כאשר אפשרות זו מופעלת, ניתן למיין את הקבצים המצורפים לפי גודל הקובץ.

en: Regenerate file sizes
he: צור מחדש את גדלי הקבצים

en: Featured image
he: תמונת כותרת

en: Set featured image via "Quick edit"
he: הגדר תמונה נבחרת באמצעות "עריכה מהירה"

en: Show featured image preview column
he: הצג עמודת תצוגה מקדימה של תמונה נבחרת

en: Miscellaneous
he: שונות

en: View full folder name on hover
he: הצג את שם התיקייה המלאה בעת ריחוף

en: File renaming
he: אפשרויות שינוי שם קובץ

en: Experimental feature:
he: מאפיין ניסיוני:

en: Rename files based on media title
he: שנה את שם הקבצים על סמך כותרת המדיה

en: Rename files on upload (based on metadata/exif title)
he: שנה את שם הקבצים בעת ההעלאה (בהתבסס על כותרת מטא - נתונים/exif)

en: Renaming files requires the "delete_posts" capability.
he: שינוי שמות קבצים דורש את היכולת "DELETE_POSTS ".

en: Enable/disable SVG upload, preview & sanitization per user role. Set SVG support for individual user on user profile page.
he: הפעל/השבת העלאה, תצוגה מקדימה ועיקור של SVG לכל תפקיד משתמש. הגדר תמיכה ב - SVG עבור משתמש בודד בדף פרופיל משתמש.

en: Upload SVG files only from trusted sources as they can contain and execute malicious XML code.
he: העלו קבצי SVG רק ממקורות מהימנים מכיוון שהם יכולים להכיל ולהפעיל קוד XML זדוני.

en: Disable SVG sanitization
he: השבת חיטוי SVG

en: Disable built-in SVG sanitization if you experience issues when uploading SVG files.
he: השבת חיטוי מובנה של SVG אם אתה נתקל בבעיות בעת העלאת קבצי SVG.

en: This file couldn't be sanitized for security reasons and wasn't uploaded.
he: לא ניתן היה לחטא את הקובץ הזה מטעמי אבטחה והוא לא הועלה.
