HappyFiles Internationalisation - en to hr translation catalogue (213 entries)

en: %d file(s) failed.
hr: %d datoteka nije uspjelo.

en: %d file(s) renamed.
hr: Broj preimenovanih datoteka: %d.

en: %d file(s) were deleted.
hr: Izbrisano je ovoliko datoteka: %d.

en: %d file(s) were kept because they are still assigned to other folders or could not be deleted.
hr: Datoteke(njih %d) zadržane su jer su i dalje dodijeljene drugim mapama ili se ne mogu izbrisati.

en: %s folders imported and %s items categorized.
hr: Uvezeno je %s mapa i kategorizirano je %s stavki.

en: %s folders successfully imported.
hr: Uspješno uvezeno %s mapa.

en: %s folders with %s associated items found to import.
hr: Pronađene su mape za uvoz (%s) s %s povezanim stavkama.

en: Add new folder
hr: Dodaj novu mapu

en: All %1$s folders
hr: Sve mape (ukupno %1$s)

en: All %s
hr: Svi %s

en: All Files
hr: Sve Datoteke

en: All Plugins
hr: Svi dodaci

en: All Users
hr: Svi korisnici

en: Also delete files
hr: Izbriši datoteke

en: Are you sure you want to also delete files from the selected folders?
hr: Jeste li sigurni da želite izbrisati i datoteke iz odabranih mapa?

en: Are you sure you want to delete all your HappyFiles folders, associations, and settings?
hr: Jeste li sigurni da želite izbrisati sve svoje HappyFiles mape, asocijacije i postavke?

en: Ascending
hr: Uzlazno

en: Assign multiple folders
hr: Dodijeli više mapa

en: Attachment
hr: Privitak

en: Attachment IDs
hr: ID-ovi privitaka

en: Attachment file not found.
hr: Prvitak nije pronađen!

en: Attachment page
hr: Stranica s prilozima

en: Attachment title is empty.
hr: Naslov privitka je prazan.

en: Author
hr: Autor

en: Bulk rename failed.
hr: Masovno preimenovanje nije uspjelo.

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Cancel all
hr: Odustani od svega

en: Cannot restore original filename because it already exists.
hr: Nije moguće vratiti izvorni naziv datoteke jer već postoji.

en: Caption
hr: Opis

en: Choose how folder item counts should be displayed.
hr: Odaberite kako će se prikazivati broj stavki mape.

en: Clear
hr: Očisti

en: Click the "+" button above to create your first folder. Then start dragging items into it. To remove an item from a folder drag it into the "Uncategorized" folder.
hr: Kliknite gumb "+" iznad da biste stvorili svoju prvu mapu. Zatim počnite povlačiti stavke u nju. Da biste uklonili stavku iz mape, povucite je u mapu "Nekategorizirano".

en: Click to copy
hr: Kliknite za kopiranje

en: Collapse
hr: Kolaps

en: Color
hr: Boja

en: Columns
hr: Stupci

en: Columns (mobile)
hr: Stupci (mobilni)

en: Columns (tablet)
hr: Stupci (tableta)

en: Create
hr: Stvori

en: Current folder
hr: Trenutna mapa@ option: radio Apply View Properties To

en: Current folder + children separately
hr: Trenutna mapa + podređeni elementi zasebno

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Date
hr: Datum

en: Deactivate license
hr: Deaktiviranje licence

en: Default
hr: Zadano

en: Default open folder
hr: Zadana otvorena mapa

en: Delete
hr: Izbriši

en: Delete folders
hr: Izbriši mape

en: Delete folders & subfolders
hr: Brisanje mapa i podmapa

en: Delete plugin data
hr: Izbriši podatke dodatka

en: Descending
hr: Silazno

en: Details
hr: Detalji

en: Disable SVG sanitization
hr: Onemogući čišćenje SVG-a

en: Disable built-in SVG sanitization if you experience issues when uploading SVG files.
hr: Onemogućite ugrađeno čišćenje SVG datoteka ako imate problema s prijenosom SVG datoteka.

en: Disable in media library
hr: Onemogući u medijskoj biblioteci

en: Disable loading
hr: Onemogući učitavanje

en: Disable loading HappyFiles on specfic URLs by adding the entire URL or any part of it. One URL per line.
hr: Onemogućite učitavanje HappyFilesa na određenim URL-ovima dodavanjem cijelog URL-a ili bilo kojeg njegovog dijela. Jedan URL po retku.

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Display your images in a beautiful gallery.
hr: Prikažite svoje slike u prekrasnoj galeriji.

en: Download
hr: Preuzimanja

en: Duplicate
hr: Dupliciraj

en: Edit
hr: Uredi

en: Edit folder
hr: Uredi mapu

en: Enable public term archives for HappyFiles custom taxonomies (all enabled post types except media files).
hr: Omogućite javne arhive termina za prilagođene taksonomije HappyFilesa (sve omogućene vrste objava osim medijskih datoteka).

en: Enable/disable SVG upload, preview & sanitization per user role. Set SVG support for individual user on user profile page.
hr: Omogući/onemogući SVG prijenos, pregled i čišćenje po korisničkoj ulozi. Postavi SVG podršku za pojedinog korisnika na stranici korisničkog profila.

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Enforce loading
hr: Prisilno učitavanje

en: Enforce loading HappyFiles in the wp-admin or frontend (logged-in users only), select the loading location above.
hr: Nametnite učitavanje HappyFilesa u wp-admin ili frontendu (samo za prijavljene korisnike), odaberite lokaciju za učitavanje iznad.

en: Expand
hr: Proširiti

en: Experimental feature:
hr: Eksperimentalna značajka:

en: Export
hr: Izvoz

en: Export your HappyFiles folder structure to import & use it in another installation.
hr: Izvezite strukturu mapa HappyFiles kako biste je uvezli i koristili u drugoj instalaciji.

en: Featured Image
hr: Istaknuta slika

en: Featured image
hr: Istaknuta slika

en: File renaming
hr: Preimenovanje datoteke

en: File renaming is disabled.
hr: Preimenovanje datoteke je onemogućeno.

en: File size
hr: Veličina datoteke

en: Files
hr: Datoteke

en: Folder
hr: Mapa

en: Folder access
hr: Pristup mapi

en: Folder count mode
hr: Način brojanja mapa

en: Folder not found
hr: Mapa nije pronađena

en: Folder not found in trash
hr: Mapa nije pronađena u smeću

en: Folders
hr: Mape

en: Folders from another media plugin detected to import
hr: Otkrivene su mape iz drugog medijskog dodatka za uvoz

en: Full access
hr: Puni pristup

en: Full size
hr: Puna veličina

en: Fullscreen
hr: Puni zaslon

en: Gallery
hr: Galerija

en: Gallery settings
hr: Postavke galerije

en: Gallery shortcode
hr: Kratki kod galerije

en: General
hr: Općenito

en: HappyFiles account
hr: HappyFiles račun

en: HappyFiles data has been deleted.
hr: Podaci HappyFilesa su izbrisani.

en: Height
hr: Visina

en: Hold down CTRL/CMD to select multiple folders.
hr: Držite pritisnutu tipku CTRL/CMD za odabir više mapa.

en: ID
hr: ID oznaka

en: Image size
hr: Veličina slike

en: Images
hr: Slike

en: Import
hr: Uvoz

en: Import/delete folder data
hr: Uvoz/brisanje podataka mape

en: Include subfolder
hr: Uključi podmapu

en: Include subfolders
hr: & Uključi podmape

en: Infinite scrolling
hr: Beskonačno pomicanje

en: Inherit
hr: Naslijedi

en: Insufficient permissions.
hr: Nedovoljna dopuštenja.

en: Invalid attachment.
hr: Neispravan privitak.

en: Invalid bulk rename mode.
hr: Neispravan način masovnog preimenovanja.

en: Invalid folder ID.
hr: Neispravna mapa

en: Invalid folder selected.
hr: Odabrana je nevažeća mapa.

en: Invalid plugin specified.
hr: Naveden je nevažeći dodatak.

en: Invalid request.
hr: Neispravan zahtjev.

en: Items
hr: Stavke

en: Large
hr: Veliko

en: Last opened folder
hr: Posljednja otvorena mapa

en: License key deletion failed.
hr: Brisanje licencnog ključa nije uspjelo.

en: License key has been removed.
hr: Licencni ključ je uklonjen.

en: Link to
hr: Poveznica na

en: Make folders public
hr: Neka mape budu javne

en: Make folders public (custom terms)
hr: Neka mape budu javne (prilagođeni izrazi)

en: Manual file renaming is disabled.
hr: Ručno preimenovanje datoteke je onemogućeno.

en: Max items
hr: Maksimalan broj stavki

en: Media
hr: Mediji

en: Media file
hr: Medijska datoteka

en: Medium
hr: Srednje

en: Miscellaneous
hr: Razno

en: Mobile breakpoint (px)
hr: Mobilna prijelomna točka (px)

en: Modified
hr: Datum promjene

en: Move
hr: Premjesti

en: Name
hr: Ime

en: No HappyFiles data to delete.
hr: Nema podataka HappyFilesa za brisanje.

en: No access
hr: Nema pristupa

en: No crop
hr: Bez obrezivanja

en: No files selected.
hr: Brisanje Certifikata Neuspješno

en: No folder name or term ID provided.
hr: Nije naveden naziv mape ili ID termina.

en: No folder selected.
hr: Nije odabrana nijedna mapa.

en: No folders found that match your search criteria. Please try another phrase or clear your search. Search is case-sensitive.
hr: Nije pronađena nijedna mapa koja odgovara vašim kriterijima pretraživanja. Pokušajte s drugom frazom ili izbrišite pretraživanje. Pretraživanje razlikuje velika i mala slova.

en: No folders found to import.
hr: Nisu pronađene mape za uvoz.

en: No original filename found for undo.
hr: Nije pronađen izvorni naziv datoteke za poništavanje.

en: None
hr: Nijedan

en: Nothing to import or invalid JSON format.
hr: Nema ništa za uvoz ili nevažeći JSON format.

en: One click updates
hr: Ažuriranja jednim klikom

en: Optional: Assign a folder to your uploaded file(s):
hr: Neobavezno: Dodijelite mapu prenesenim datotekama:

en: Order
hr: Narudžba

en: Order by
hr: Narudžbu je poslao

en: Parent
hr: Roditelj

en: Paste your license key from your %s in here to enable one-click plugin updates and notifications.
hr: Zalijepite svoj licencni ključ s vašeg %s ovdje kako biste omogućili ažuriranja i obavijesti dodataka jednim klikom.

en: Permissions
hr: Dozvole

en: Please confirm how you'd like to delete the HappyFiles folders listed below. Files are not deleted unless you enable "Also delete files".
hr: Potvrdite kako želite izbrisati mape HappyFiles navedene u nastavku. Datoteke se ne brišu ako ne omogućite "Također izbriši datoteke".

en: Please provide a valid file name.
hr: Unesite važeći naziv

en: Plugins
hr: Dodaci

en: Post Types
hr: Vrste objava

en: Random
hr: Nasumično

en: Regenerate file sizes
hr: Obnovi veličine datoteka

en: Remove featured image
hr: Uklonite istaknutu sliku

en: Remove from all folders
hr: Ukloni iz svih mapa

en: Rename
hr: Preimenuj

en: Rename %d selected file(s) by title?
hr: Želite li preimenovati odabrane datoteke(njih %d) prema naslovu?

en: Rename by title
hr: Preimenuj po naslovu

en: Rename by title failed.
hr: Preimenovanje po naslovu nije uspjelo.

en: Rename failed.
hr: Preimenovanje nije uspjelo.

en: Rename file based on its media title?
hr: Želite li preimenovati datoteku na temelju naslova medija?

en: Rename files based on media title
hr: Preimenuj datoteke na temelju naslova medija

en: Rename files on upload (based on metadata/exif title)
hr: Preimenujte datoteke pri prijenosu (na temelju metapodataka/exif naslova)

en: Rename request failed.
hr: Zahtjev za preimenovanje nije uspio.

en: Rename selected files by title
hr: Preimenuj odabrane datoteke po naslovu

en: Renaming files by title is disabled.
hr: Preimenovanje datoteka prema naslovu je onemogućeno.

en: Renaming files requires the "delete_posts" capability.
hr: Za preimenovanje datoteka potrebna je mogućnost "delete_posts".

en: SVG support
hr: SVG podrška

en: Save
hr: Spremi

en: Save changes
hr: Spremi promjene

en: Search
hr: Traži

en: Search folder
hr: Pretraži mapu

en: Select
hr: Izaberi

en: Select featured image
hr: Odaberite istaknutu sliku

en: Set featured image via "Quick edit"
hr: Postavi istaknutu sliku putem "Brzog uređivanja"

en: Set folder access level per user role. Set folder access for individual user on user profile page.
hr: Postavite razinu pristupa mapi po korisničkoj ulozi. Postavite pristup mapi za pojedinog korisnika na stranici korisničkog profila.

en: Set folder you want to open on page load.
hr: Postavite mapu koju želite otvoriti prilikom učitavanja stranice.

en: Settings
hr: Postavke

en: Show featured image preview column
hr: Prikaži stupac pregleda istaknute slike

en: Sort
hr: Razvrstaj

en: Sort by file size
hr: Sortiraj po veličini datoteke

en: Spacing
hr: Razmak

en: Subfolders
hr: Podmape

en: Tablet breakpoint (px)
hr: Granična vrijednost tablete (px)

en: The selected folder has no items.
hr: Odabrana mapa nema stavki.

en: The selected folder no longer exists. We recommend selecting another folder.
hr: Odabrana mapa više ne postoji. Preporučujemo odabir druge mape.

en: The selected folders have been deleted.
hr: Odabrane mape su izbrisane.

en: This file couldn't be sanitized for security reasons and wasn't uploaded.
hr: Ova datoteka nije mogla biti očišćena iz sigurnosnih razloga i nije prenesena.

en: Thumbnail
hr: Sličica

en: Thumbnails
hr: Minijature

en: Title
hr: Naslov

en: Total (current + all sub folders combined)
hr: Ukupno (trenutno + sve podmape zajedno)

en: Type
hr: Vrsta

en: Unable to rename file on disk.
hr: Nije moguće preimenovati datoteku na disku.

en: Uncategorized
hr: Nekategorizirano

en: Undo rename
hr: & Poništi povezivanje

en: Undo rename and restore original filename?
hr: Poništiti preimenovanje i vratiti izvorni naziv datoteke?

en: Undo rename failed.
hr: Poništavanje preimenovanja nije uspjelo.

en: Undo request failed.
hr: Otvori datoteku

en: Upload SVG files only from trusted sources as they can contain and execute malicious XML code.
hr: Prenesite SVG datoteke samo iz pouzdanih izvora jer mogu sadržavati i izvršavati zlonamjerni XML kod.

en: Upload to folder
hr: Prenesi u mapu

en: Uploaded
hr: Preneseno

en: Users
hr: Korisnici

en: View folders
hr: Prikaži mape

en: View full folder name on hover
hr: Prikaži puni naziv mape pri zadržavanju pokazivača miša

en: View media library
hr: Prikaži medijsku biblioteku

en: Warning: Files will be moved to Trash (or permanently deleted if Trash is disabled). Files assigned to folders outside this delete selection are kept.
hr: Upozorenje: Datoteke će biti premještene u Otpad (ili trajno izbrisane ako je Otpad onemogućen). Zadržavaju se datoteke dodijeljene mapama izvan ovog odabira brisanja.

en: When enabled removing an item from a folder removes it from all other folders. If disabled the item will only be removed from the open folder.
hr: Kada je omogućeno, uklanjanje stavke iz mape uklanja je iz svih ostalih mapa. Ako je onemogućeno, stavka će biti uklonjena samo iz otvorene mape.

en: When enabled the media library uses infinite scrolling instead of the default "Load more" button.
hr: Kada je omogućeno, medijska biblioteka koristi beskonačno pomicanje umjesto zadanog gumba "Učitaj više".

en: When enabled you can assign multiple folders to one item. If disabled an item can only be assigned to one folder.
hr: Kada je omogućeno, jednoj stavci možete dodijeliti više mapa. Ako je onemogućeno, stavka se može dodijeliti samo jednoj mapi.

en: When enabled you can sort your attachments by file size.
hr: Kada je omogućeno, možete sortirati priloge prema veličini datoteke.

en: Zoom
hr: Uvećanje
