HappyFiles Internationalisation - en to hu_HU translation catalogue (212 entries)

en: No folder name or term ID provided.
hu_HU: Nincs megadva mappanév vagy kifejezés azonosító.

en: Invalid folder ID.
hu_HU: Érvénytelen mappa

en: Invalid folder selected.
hu_HU: Érvénytelen mappa lett kiválasztva.

en: Uncategorized
hu_HU: Nem kategorizált

en: All Files
hu_HU: Minden Fájl

en: Duplicate
hu_HU: Duplikálás

en: All %s
hu_HU: Összes %s

en: Files
hu_HU: Fájlok

en: All Users
hu_HU: Összes felhasználó

en: Users
hu_HU: Felhasználók

en: All Plugins
hu_HU: Minden bővítmény

en: Insufficient permissions.
hu_HU: Nincs megfelelő jogosultság.

en: Folders from another media plugin detected to import
hu_HU: Másik média pluginból származó mappák importálása

en: Import/delete folder data
hu_HU: Mappaadatok importálása/törlése

en: Nothing to import or invalid JSON format.
hu_HU: Nincs importálható vagy érvénytelen JSON formátum.

en: %s folders successfully imported.
hu_HU: %s mappák sikeresen importálva.

en: Invalid plugin specified.
hu_HU: Érvénytelen bővítmény van megadva.

en: %s folders imported and %s items categorized.
hu_HU: %s importált mappák és %s kategorizált elemek.

en: View media library
hu_HU: Médiatár megtekintése

en: Folder
hu_HU: Mappa

en: Add new folder
hu_HU: Új mappa hozzáadása

en: Edit folder
hu_HU: Mappa szerkesztése

en: Search folder
hu_HU: Keresés mappában

en: Folder not found
hu_HU: Mappa nem található

en: Folder not found in trash
hu_HU: Mappa nem található a szemetesben

en: All %1$s folders
hu_HU: Minden %1$s mappa

en: Settings
hu_HU: Beállítások

en: Are you sure you want to delete all your HappyFiles folders, associations, and settings?
hu_HU: Biztos, hogy törölni szeretné az összes HappyFiles mappát, társítást és beállítást?

en: No HappyFiles data to delete.
hu_HU: Nincs törlendő HappyFiles adat.

en: HappyFiles data has been deleted.
hu_HU: A HappyFiles adatok törlésre kerültek.

en: Click the "+" button above to create your first folder. Then start dragging items into it. To remove an item from a folder drag it into the "Uncategorized" folder.
hu_HU: Kattintson a fenti "+" gombra az első mappa létrehozásához. Ezután kezdje el az elemek áthúzását. Ha el szeretne távolítani egy elemet egy mappából, húzza azt a "Nem kategorizált" mappába.

en: No folders found that match your search criteria. Please try another phrase or clear your search. Search is case-sensitive.
hu_HU: Nem találtunk a keresési feltételeknek megfelelő mappákat. Kérjük, próbálkozzon más kifejezéssel, vagy törölje a keresést. A keresés nagy- és kisbetű-érzékeny.

en: Attachment IDs
hu_HU: Melléklet ID-k

en: Items
hu_HU: Elemek

en: Folders
hu_HU: Mappák

en: Select
hu_HU: Kiválasztás

en: Create
hu_HU: Létrehoz

en: Cancel
hu_HU: Mégsem

en: Cancel all
hu_HU: Összes törlése

en: Rename
hu_HU: Átnevezés

en: Rename by title
hu_HU: Átnevezés cím alapján

en: Rename file based on its media title?
hu_HU: Átnevezi a fájlt a média címe alapján?

en: Undo rename
hu_HU: Visszavonás: Átnevezés

en: Rename selected files by title
hu_HU: Kiválasztott fájlok átnevezése cím szerint

en: Rename %d selected file(s) by title?
hu_HU: %d kiválasztott fájl átnevezése cím szerint?

en: Undo rename and restore original filename?
hu_HU: Visszavonja az átnevezést és visszaállítja az eredeti fájlnevet?

en: No files selected.
hu_HU: Nincs kijelölve tanúsítvány

en: Rename failed.
hu_HU: Átnevezés sikertelen!

en: Rename request failed.
hu_HU: Az átnevezés kérése nem sikerült.

en: Rename by title failed.
hu_HU: Az átnevezés cím alapján nem sikerült.

en: Undo rename failed.
hu_HU: Átnevezés sikertelen!

en: Undo request failed.
hu_HU: Kérés sikertelen

en: Bulk rename failed.
hu_HU: Átnevezés sikertelen!

en: %d file(s) renamed.
hu_HU: %d fájl átnevezve.

en: %d file(s) failed.
hu_HU: %d fájl nem sikerült.

en: Delete
hu_HU: Törlés

en: Move
hu_HU: Áthelyezés

en: Search
hu_HU: Keresés

en: Uploaded
hu_HU: Feltöltött

en: Sort
hu_HU: Rendezés

en: Expand
hu_HU: Kibontás

en: Collapse
hu_HU: Összezár

en: Details
hu_HU: Részletek

en: Clear
hu_HU: Törlés

en: Subfolders
hu_HU: Alkönyvtárak

en: Hold down CTRL/CMD to select multiple folders.
hu_HU: Több mappa kiválasztásához tartsa lenyomva a CTRL/CMD billentyűt.

en: Delete folders
hu_HU: Mappák törlése

en: Delete folders & subfolders
hu_HU: Mappák és almappák törlése

en: Include subfolders
hu_HU: Az alkönyvtárakban is

en: Also delete files
hu_HU: Fájlok törlése

en: Please confirm how you'd like to delete the HappyFiles folders listed below. Files are not deleted unless you enable "Also delete files".
hu_HU: Kérjük, erősítse meg, hogyan szeretné törölni az alább felsorolt HappyFiles mappákat. A fájlok csak akkor törlődnek, ha engedélyezi a "Fájlok törlése is" lehetőséget.

en: Warning: Files will be moved to Trash (or permanently deleted if Trash is disabled). Files assigned to folders outside this delete selection are kept.
hu_HU: Figyelmeztetés: A fájlok a Lomtárba kerülnek (vagy véglegesen törlődnek, ha a Lomtár le van tiltva). A törlési kijelölésen kívüli mappákhoz rendelt fájlok megmaradnak.

en: Are you sure you want to also delete files from the selected folders?
hu_HU: Biztosan törli a fájlokat a kiválasztott mappákból is?

en: %d file(s) were deleted.
hu_HU: %d fájl törölve.

en: %d file(s) were kept because they are still assigned to other folders or could not be deleted.
hu_HU: %d fájl meg lett őrizve, mert még hozzá vannak rendelve más mappákhoz, vagy nem törölhetők.

en: The selected folders have been deleted.
hu_HU: A kiválasztott mappák törlésre kerültek.

en: The selected folder no longer exists. We recommend selecting another folder.
hu_HU: A kiválasztott mappa már nem létezik. Javasoljuk, hogy válasszon másik mappát.

en: Download
hu_HU: Letöltés

en: Edit
hu_HU: Szerkesztés

en: Save
hu_HU: Mentés

en: Color
hu_HU: Szín

en: Click to copy
hu_HU: Ide kattintva másolhatja

en: Gallery shortcode
hu_HU: Galéria rövidkód

en: Default
hu_HU: Alapértelmezett

en: Columns
hu_HU: Oszlopok

en: Columns (tablet)
hu_HU: Oszlopok (tabletta)

en: Columns (mobile)
hu_HU: Oszlopok (mobil)

en: Tablet breakpoint (px)
hu_HU: Tabletta töréspontja (px)

en: Mobile breakpoint (px)
hu_HU: Mobil töréspont (px)

en: Max items
hu_HU: Maximális elem

en: Height
hu_HU: Magasság

en: Spacing
hu_HU: Térköz

en: Order by
hu_HU: Rendezés

en: Order
hu_HU: Rendezés

en: Image size
hu_HU: Kép mérete

en: Link to
hu_HU: Linkelés ide:

en: No crop
hu_HU: Nincs levágás

en: Include subfolder
hu_HU: Beleértve az almappát

en: Caption
hu_HU: Felirat

en: Fullscreen
hu_HU: Teljes képernyős

en: Thumbnails
hu_HU: Miniatűrök

en: Zoom
hu_HU: Nagyítás

en: None
hu_HU: Egyik sem

en: Author
hu_HU: Szerző

en: Title
hu_HU: Titulus

en: Name
hu_HU: Név

en: Type
hu_HU: Típus

en: Date
hu_HU: Dátum

en: Modified
hu_HU: Módosítás

en: Custom
hu_HU: Egyedi

en: Parent
hu_HU: Szülő

en: Random
hu_HU: Véletlenszerű

en: File size
hu_HU: Fájlméret

en: Descending
hu_HU: Csökkenő

en: Ascending
hu_HU: Növekvő

en: Attachment
hu_HU: Melléklet

en: Media
hu_HU: Média

en: Optional: Assign a folder to your uploaded file(s):
hu_HU: Választható: Rendeljen mappát a feltöltött fájl(ok)hoz:

en: Gallery
hu_HU: Galéria

en: Display your images in a beautiful gallery.
hu_HU: Mutassa meg képeit egy gyönyörű galériában.

en: Gallery settings
hu_HU: Galéria beállítások

en: Attachment page
hu_HU: Csatolmány oldal

en: Media file
hu_HU: Média fájl

en: No folder selected.
hu_HU: Nincs mappa kiválasztva.

en: The selected folder has no items.
hu_HU: A kiválasztott mappában nincsenek elemek.

en: Upload to folder
hu_HU: Feltöltés mappába

en: Full access
hu_HU: Teljes hozzáférés

en: No access
hu_HU: Nincs hozzáférés

en: View folders
hu_HU: Mappák megtekintése

en: Enabled
hu_HU: Engedélyezve

en: Disabled
hu_HU: Kikapcsolva

en: Folder access
hu_HU: Mappa hozzáférés

en: Inherit
hu_HU: Örököl

en: SVG support
hu_HU: SVG támogatás

en: General
hu_HU: Általános

en: Permissions
hu_HU: Jogosultságok

en: Import
hu_HU: Importálás

en: Export
hu_HU: Exportálás

en: Default open folder
hu_HU: Alapértelmezett nyitott mappa

en: Last opened folder
hu_HU: Utoljára megnyitott mappa

en: Set folder you want to open on page load.
hu_HU: Az oldal betöltésekor megnyitandó mappa beállítása.

en: Assign multiple folders
hu_HU: Több mappa hozzárendelése

en: When enabled you can assign multiple folders to one item. If disabled an item can only be assigned to one folder.
hu_HU: Ha engedélyezve van, több mappát is hozzárendelhet egy elemhez. Ha le van tiltva, egy elemet csak egy mappához lehet hozzárendelni.

en: Remove from all folders
hu_HU: Eltávolítás minden mappából

en: When enabled removing an item from a folder removes it from all other folders. If disabled the item will only be removed from the open folder.
hu_HU: Ha engedélyezve van, egy elem eltávolítása egy mappából az összes többi mappából is eltávolítja azt. Ha letiltva van, az elem csak a megnyitott mappából kerül eltávolításra.

en: Infinite scrolling
hu_HU: Végtelen görgetés

en: When enabled the media library uses infinite scrolling instead of the default "Load more" button.
hu_HU: Ha engedélyezve van, a médiatár végtelen görgetést használ az alapértelmezett „Több betöltése” gomb helyett.

en: Folder count mode
hu_HU: Mappaszámlálási mód

en: Current folder
hu_HU: Aktuális könyvtár

en: Current folder + children separately
hu_HU: Jelenlegi mappa + külön gyermekek

en: Total (current + all sub folders combined)
hu_HU: Összesen (jelenlegi + összes almappa együtt)

en: Choose how folder item counts should be displayed.
hu_HU: Válassza ki, hogyan jelenjen meg a mappaelem-számlálás.

en: Set folder access level per user role. Set folder access for individual user on user profile page.
hu_HU: A mappák hozzáférési szintjének beállítása felhasználói szerepkörönként. A mappákhoz való hozzáférés beállítása az egyes felhasználók számára a felhasználói profil oldalon.

en: No folders found to import.
hu_HU: Nincs importálandó mappa.

en: %s folders with %s associated items found to import.
hu_HU: %s mappák %s kapcsolódó elemekkel, amelyek importálhatók.

en: Delete plugin data
hu_HU: Plugin adatok törlése

en: Export your HappyFiles folder structure to import & use it in another installation.
hu_HU: Exportálja a HappyFiles mappaszerkezetét, hogy importálhassa és használhassa egy másik telepítésben.

en: Save changes
hu_HU: Változások mentése

en: Images
hu_HU: Képek

en: Thumbnail
hu_HU: Bélyegkép

en: Medium
hu_HU: Közepes

en: Large
hu_HU: Nagy

en: Full size
hu_HU: Teljes méretű

en: Featured Image
hu_HU: Kiemelt kép

en: Select featured image
hu_HU: Kiemelt kép kiválasztása

en: Remove featured image
hu_HU: Kiemelt kép eltávolítása

en: Manual file renaming is disabled.
hu_HU: A kézi fájlátnevezés le van tiltva.

en: Renaming files by title is disabled.
hu_HU: A fájlok átnevezése cím alapján le van tiltva.

en: File renaming is disabled.
hu_HU: A fájl átnevezése le van tiltva.

en: Invalid bulk rename mode.
hu_HU: Érvénytelen tömeges átnevezési mód.

en: Invalid attachment.
hu_HU: Érvénytelen melléklet.

en: Attachment file not found.
hu_HU: A mellékletfájl nem található.

en: Please provide a valid file name.
hu_HU: Adjon meg egy érvényes fájlnevet.

en: Cannot restore original filename because it already exists.
hu_HU: Az eredeti fájlnév nem állítható vissza, mert már létezik.

en: Unable to rename file on disk.
hu_HU: Nem lehet átnevezni a fájlt a lemezen.

en: Attachment title is empty.
hu_HU: A melléklet címe üres.

en: No original filename found for undo.
hu_HU: Nem található eredeti fájlnév a visszavonáshoz.

en: Invalid request.
hu_HU: Érvénytelen kérés.

en: License key deletion failed.
hu_HU: A licenckulcs törlése sikertelen.

en: License key has been removed.
hu_HU: A licenckulcs eltávolításra került.

en: One click updates
hu_HU: Frissítések egy kattintással

en: Paste your license key from your %s in here to enable one-click plugin updates and notifications.
hu_HU: Illessze be ide a licenckulcsát a %s-ból, hogy engedélyezze az egykattintásos plugin-frissítéseket és értesítéseket.

en: HappyFiles account
hu_HU: HappyFiles fiók

en: Deactivate license
hu_HU: Licenc inaktiválás

en: Post Types
hu_HU: Bejegyzés típusok

en: Plugins
hu_HU: Bővítmények

en: Make folders public
hu_HU: Mappák nyilvánossá tétele

en: Make folders public (custom terms)
hu_HU: Mappák nyilvánossá tétele (egyéni kifejezések)

en: Enable public term archives for HappyFiles custom taxonomies (all enabled post types except media files).
hu_HU: Engedélyezze a nyilvános kifejezés archívumokat a HappyFiles egyéni taxonómiáihoz (minden engedélyezett bejegyzéstípushoz, kivéve a médiafájlokat).

en: Disable in media library
hu_HU: Letiltás a médiatárban

en: Enforce loading
hu_HU: Betöltés kikényszerítése

en: Enforce loading HappyFiles in the wp-admin or frontend (logged-in users only), select the loading location above.
hu_HU: Kényszerítse a HappyFiles betöltését a wp-adminba vagy a frontendbe (csak bejelentkezett felhasználók), válassza ki a betöltési helyet fent.

en: Disable loading
hu_HU: AZ AJAX betöltésének letiltása

en: Disable loading HappyFiles on specfic URLs by adding the entire URL or any part of it. One URL per line.
hu_HU: Tiltsa le a HappyFiles betöltését a speciális URL-eken a teljes URL vagy annak bármely részének hozzáadásával. Soronként egy URL.

en: Sort by file size
hu_HU: Rendezés fájlméret szerint

en: When enabled you can sort your attachments by file size.
hu_HU: Ha engedélyezve van, a mellékleteket fájlméret szerint rendezheti.

en: Regenerate file sizes
hu_HU: Fájlméretek újragenerálása

en: Featured image
hu_HU: Kiemelt kép

en: Set featured image via "Quick edit"
hu_HU: Kiemelt kép beállítása a "Gyors szerkesztés" segítségével

en: Show featured image preview column
hu_HU: Kiemelt kép előnézet oszlop megjelenítése

en: Miscellaneous
hu_HU: Vegyes

en: View full folder name on hover
hu_HU: Teljes mappanév megjelenítése a lebegtetéskor

en: File renaming
hu_HU: Fájl átnevezése

en: Experimental feature:
hu_HU: Kísérleti jellemző:

en: Rename files based on media title
hu_HU: Fájlok átnevezése a média címe alapján

en: Rename files on upload (based on metadata/exif title)
hu_HU: Fájlok átnevezése feltöltéskor (metaadatok/exif cím alapján)

en: Renaming files requires the "delete_posts" capability.
hu_HU: A fájlok átnevezéséhez szükség van a "delete_posts" képességre.

en: Enable/disable SVG upload, preview & sanitization per user role. Set SVG support for individual user on user profile page.
hu_HU: SVG feltöltés, előnézet és szanálás engedélyezése/tiltása felhasználói szerepkörönként. SVG-támogatás beállítása az egyes felhasználók számára a felhasználói profiloldalon.

en: Upload SVG files only from trusted sources as they can contain and execute malicious XML code.
hu_HU: Csak megbízható forrásból töltsön fel SVG-fájlokat, mivel ezek rosszindulatú XML-kódot tartalmazhatnak és hajthatnak végre.

en: Disable SVG sanitization
hu_HU: SVG fertőtlenítés letiltása

en: Disable built-in SVG sanitization if you experience issues when uploading SVG files.
hu_HU: Ha problémákat tapasztal az SVG-fájlok feltöltésekor, kapcsolja ki a beépített SVG-fertőtlenítést.

en: This file couldn't be sanitized for security reasons and wasn't uploaded.
hu_HU: Ezt a fájlt biztonsági okokból nem lehetett megtisztítani, és nem lett feltöltve.
