HappyFiles Internationalisation - en to pl translation catalogue (210 entries)

en: %d file(s) failed.
pl: pliki(-ów) nie powiodło się

en: %d file(s) renamed.
pl: Zmieniono nazwę %d plików.

en: %d file(s) were deleted.
pl: Usunięto %d plików.

en: %d file(s) were kept because they are still assigned to other folders or could not be deleted.
pl: Zachowano %d plików, ponieważ nadal są one przypisane do innych folderów lub nie można ich usunąć.

en: %s folders imported and %s items categorized.
pl: Zaimportowano %s folderów i skategoryzowano %s elementów.

en: %s folders successfully imported.
pl: Pomyślnie zaimportowano %s folderów.

en: %s folders with %s associated items found to import.
pl: Znaleziono %s folderów z %s powiązanymi elementami do zaimportowania.

en: Add new folder
pl: "Dodaj nowy folder"

en: All %1$s folders
pl: Wszystkie %1$s foldery

en: All %s
pl: Wszystkie %s

en: All Files
pl: Wszystkie pliki

en: All Plugins
pl: Wszystkie

en: All Users
pl: Wszyscy użytkownicy

en: Also delete files
pl: Usuwanie plików

en: Are you sure you want to also delete files from the selected folders?
pl: Czy na pewno chcesz również usunąć pliki z wybranych folderów?

en: Are you sure you want to delete all your HappyFiles folders, associations, and settings?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć wszystkie foldery, powiązania i ustawienia HappyFiles?

en: Ascending
pl: Rosnąco

en: Assign multiple folders
pl: Przypisz wiele folderów

en: Attachment
pl: Załącznik

en: Attachment IDs
pl: Identyfikatory załączników

en: Attachment file not found.
pl: Nie znaleziono pliku załącznika.

en: Attachment page
pl: Strona załącznika

en: Attachment title is empty.
pl: Tytuł załącznika jest pusty.

en: Author
pl: Autor

en: Bulk rename failed.
pl: - zmiana nazwy nieudana

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Cancel all
pl: Anuluj całość

en: Cannot restore original filename because it already exists.
pl: Nie można przywrócić oryginalnej nazwy pliku, ponieważ już istnieje.

en: Caption
pl: Podpis

en: Choose how folder item counts should be displayed.
pl: Wybierz sposób wyświetlania liczby elementów folderu.

en: Clear
pl: Wyczyść

en: Click the "+" button above to create your first folder. Then start dragging items into it. To remove an item from a folder drag it into the "Uncategorized" folder.
pl: Kliknij przycisk „+” powyżej, aby utworzyć swój pierwszy folder. Następnie zacznij przeciągać do niego elementy. Aby usunąć element z folderu, przeciągnij go do folderu „Uncategorized”.

en: Click to copy
pl: Kliknij, aby skopiować

en: Collapse
pl: Zwiń

en: Color
pl: Kolor

en: Columns
pl: Kolumny

en: Columns (mobile)
pl: Kolumny - urządzenia mobline

en: Columns (tablet)
pl: Kolumny (tablet)

en: Create
pl: Utwórz

en: Current folder
pl: Bieżącego katalogu@ option: radio Apply View Properties To

en: Current folder + children separately
pl: Bieżący folder + podrzędne osobno

en: Custom
pl: Własny

en: Date
pl: Data

en: Deactivate license
pl: Dezaktywuj licenję

en: Default
pl: Domyślny

en: Default open folder
pl: Domyślnie otwarty folder

en: Delete
pl: Usuń

en: Delete folders
pl: Usuń foldery

en: Delete folders & subfolders
pl: Usuń foldery i podfoldery

en: Delete plugin data
pl: Usuń dane wtyczki

en: Descending
pl: Malejąco

en: Details
pl: Szczegóły

en: Disable SVG sanitization
pl: Wyłącz sanityzację SVG

en: Disable built-in SVG sanitization if you experience issues when uploading SVG files.
pl: Wyłącz wbudowaną sanityzację SVG, jeśli wystąpią problemy podczas przesyłania plików SVG.

en: Disable in media library
pl: Wyłącz w bibliotece multimediów

en: Disable loading
pl: Wyłączenie ładowania AJAX

en: Disable loading HappyFiles on specfic URLs by adding the entire URL or any part of it. One URL per line.
pl: Wyłącz ładowanie HappyFiles na określone adresy URL, dodając cały adres URL lub dowolną jego część. Jeden adres URL w wierszu.

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Display your images in a beautiful gallery.
pl: Wyświetlaj swoje obrazy w pięknej galerii.

en: Download
pl: Pobierz

en: Duplicate
pl: Duplikuj

en: Edit
pl: Edytuj

en: Edit folder
pl: Edycja folderu

en: Enable public term archives for HappyFiles custom taxonomies (all enabled post types except media files).
pl: Włącz publiczne archiwa terminów dla niestandardowych taksonomii HappyFiles (wszystkie włączone typy postów z wyjątkiem plików multimedialnych).

en: Enable/disable SVG upload, preview & sanitization per user role. Set SVG support for individual user on user profile page.
pl: Włącz/wyłącz przesyłanie, podgląd i sanityzację SVG według roli użytkownika. Ustaw obsługę SVG dla poszczególnych użytkowników na stronie profilu użytkownika.

en: Enabled
pl: Włączone

en: Enforce loading
pl: Wymuś ładowanie

en: Enforce loading HappyFiles in the wp-admin or frontend (logged-in users only), select the loading location above.
pl: Wymuś ładowanie HappyFiles w wp-admin lub frontend (tylko zalogowani użytkownicy), wybierz miejsce ładowania powyżej.

en: Expand
pl: Rozwiń

en: Experimental feature:
pl: Cecha eksperymentalna:

en: Export
pl: Eksport

en: Export your HappyFiles folder structure to import & use it in another installation.
pl: Wyeksportuj strukturę folderów HappyFiles, aby zaimportować ją i użyć w innej instalacji.

en: Featured Image
pl: Wyróżniony obrazek

en: Featured image
pl: Obrazek wyróżniający

en: File renaming
pl: Zmiana nazwy pliku

en: File renaming is disabled.
pl: Zmiana nazwy pliku jest wyłączona.

en: File size
pl: Rozmiar pliku

en: Files
pl: Pliki

en: Folder access
pl: Dostęp do folderu

en: Folder count mode
pl: Tryb zliczania folderów

en: Folder not found
pl: Nie znaleziono folderu

en: Folder not found in trash
pl: Nie znaleziono w koszu

en: Folders
pl: Foldery

en: Folders from another media plugin detected to import
pl: Wykryto foldery z innej wtyczki multimedialnej do zaimportowania

en: Full access
pl: Pełny dostęp

en: Full size
pl: Pełny rozmiar

en: Fullscreen
pl: Pełny ekran

en: Gallery
pl: Galeria

en: Gallery settings
pl: Ustawienia galerii

en: Gallery shortcode
pl: Shortcode galerii

en: General
pl: Ogólne

en: HappyFiles account
pl: Konto HappyFiles

en: HappyFiles data has been deleted.
pl: Dane HappyFiles zostały usunięte.

en: Height
pl: Wysokość

en: Hold down CTRL/CMD to select multiple folders.
pl: Przytrzymaj klawisz Ctrl/CMD, aby wybrać wiele folderów.

en: Image size
pl: Rozmiar obrazu

en: Images
pl: Zdjęcia

en: Import
pl: Importuj

en: Import/delete folder data
pl: Importuj/usuń dane folderu

en: Include subfolder
pl: Dołącz podfolder

en: Include subfolders
pl: Przeszukuj podkatalogi

en: Infinite scrolling
pl: Nieskończone przewijanie

en: Inherit
pl: Dziedziczone

en: Insufficient permissions.
pl: Nie wystarczajace prawa dostępu.

en: Invalid attachment.
pl: Dostarczone nieprawidłowe mocowanie

en: Invalid bulk rename mode.
pl: Nieprawidłowy tryb masowej zmiany nazwy.

en: Invalid folder ID.
pl: Nieprawidłowy katalog

en: Invalid folder selected.
pl: Wybrano nieprawidłowy folder.

en: Invalid plugin specified.
pl: Określono nieprawidłową wtyczkę.

en: Invalid request.
pl: Nieprawidłowe żądanie.

en: Items
pl: Produkty

en: Large
pl: Duży

en: Last opened folder
pl: Ostatnio otwarty folder

en: License key deletion failed.
pl: Usunięcie klucza licencyjnego nie powiodło się.

en: License key has been removed.
pl: Klucz licencyjny został usunięty.

en: Link to
pl: Link do

en: Make folders public
pl: Ustaw foldery jako publiczne

en: Make folders public (custom terms)
pl: Ustaw foldery jako publiczne (terminy niestandardowe)

en: Manual file renaming is disabled.
pl: Ręczna zmiana nazwy pliku jest wyłączona.

en: Max items
pl: Maksymalna liczba przedmiotów

en: Media file
pl: Plik media

en: Medium
pl: Średni

en: Miscellaneous
pl: Różne

en: Mobile breakpoint (px)
pl: Mobilna wartość graniczna (px)

en: Modified
pl: Zmodyfikowano

en: Move
pl: Przenieś

en: Name
pl: Nazwa

en: No HappyFiles data to delete.
pl: Brak danych HappyFiles do usunięcia.

en: No access
pl: Brak dostępu

en: No crop
pl: Bez przycinania

en: No files selected.
pl: Nie wybrano pliku.

en: No folder name or term ID provided.
pl: Nie podano nazwy folderu ani identyfikatora terminu.

en: No folder selected.
pl: Nie wybrano folderu

en: No folders found that match your search criteria. Please try another phrase or clear your search. Search is case-sensitive.
pl: Nie znaleziono folderów spełniających kryteria wyszukiwania. Spróbuj użyć innego wyrażenia lub wyczyść wyszukiwanie. W wyszukiwaniu rozróżniana jest wielkość liter.

en: No folders found to import.
pl: Nie znaleziono folderów do zaimportowania.

en: No original filename found for undo.
pl: Nie znaleziono oryginalnej nazwy pliku do cofnięcia.

en: None
pl: Brak

en: Nothing to import or invalid JSON format.
pl: Brak elementów do zaimportowania lub nieprawidłowy format JSON.

en: One click updates
pl: Aktualizacje jednym kliknięciem

en: Optional: Assign a folder to your uploaded file(s):
pl: Opcjonalnie: przypisz folder do przesłanych plików:

en: Order
pl: Zamówienie

en: Order by
pl: Sortuj wg

en: Parent
pl: Nadrzędna

en: Paste your license key from your %s in here to enable one-click plugin updates and notifications.
pl: Wklej klucz licencyjny z %s tutaj, aby włączyć aktualizacje i powiadomienia wtyczki jednym kliknięciem.

en: Permissions
pl: Uprawnienia

en: Please confirm how you'd like to delete the HappyFiles folders listed below. Files are not deleted unless you enable "Also delete files".
pl: Potwierdź, w jaki sposób chcesz usunąć wymienione poniżej foldery HappyFiles. Pliki nie są usuwane, chyba że włączysz opcję „Również usuń pliki”.

en: Please provide a valid file name.
pl: Podaj prawidłową nazwę

en: Plugins
pl: Wtyczki

en: Post Types
pl: Typy postów

en: Random
pl: Losowo

en: Regenerate file sizes
pl: Zregeneruj rozmiary plików

en: Remove featured image
pl: Usuń obrazek wyróżniający

en: Remove from all folders
pl: Usuń ze wszystkich folderów

en: Rename
pl: Zmień nazwę

en: Rename %d selected file(s) by title?
pl: Zmienić nazwę %d wybranych plików według tytułu?

en: Rename by title
pl: Zmień nazwę według tytułu

en: Rename by title failed.
pl: Zmiana nazwy według tytułu nie powiodła się.

en: Rename failed.
pl: Zmiana nazwy nieudana

en: Rename file based on its media title?
pl: Zmienić nazwę pliku na podstawie jego tytułu multimedialnego?

en: Rename files based on media title
pl: Zmień nazwy plików na podstawie tytułu multimediów

en: Rename files on upload (based on metadata/exif title)
pl: Zmień nazwę plików podczas przesyłania (na podstawie metadanych/tytułu exif)

en: Rename request failed.
pl: Żądanie zmiany nazwy nie powiodło się.

en: Rename selected files by title
pl: Zmień nazwę wybranych plików według tytułu

en: Renaming files by title is disabled.
pl: Zmiana nazwy plików według tytułu jest wyłączona.

en: Renaming files requires the "delete_posts" capability.
pl: Zmiana nazwy plików wymaga funkcji "delete_posts".

en: SVG support
pl: Wsparcie SVG

en: Save
pl: Zapisz

en: Save changes
pl: Zapisz zmiany

en: Search
pl: Szukaj

en: Search folder
pl: folder wyszukiwania

en: Select
pl: Wybierz

en: Select featured image
pl: Dodaj zdjęcie główne

en: Set featured image via "Quick edit"
pl: Ustaw wyróżniony obraz za pomocą „Szybkiej edycji”

en: Set folder access level per user role. Set folder access for individual user on user profile page.
pl: Ustaw poziom dostępu do folderu dla roli użytkownika. Ustaw dostęp do folderu dla indywidualnego użytkownika na stronie profilu użytkownika.

en: Set folder you want to open on page load.
pl: Ustaw folder, który chcesz otworzyć podczas ładowania strony.

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Show featured image preview column
pl: Pokaż kolumnę podglądu wyróżnionego obrazu

en: Sort
pl: Sortuj

en: Sort by file size
pl: Sortuj po pliku

en: Spacing
pl: Odstęp

en: Subfolders
pl: Podkatalogi:

en: Tablet breakpoint (px)
pl: Punkt przerwania tabletki (px)

en: The selected folder has no items.
pl: Wybrany folder nie ma żadnych elementów.

en: The selected folder no longer exists. We recommend selecting another folder.
pl: Wybrany folder już nie istnieje. Zalecamy wybranie innego folderu.

en: The selected folders have been deleted.
pl: Wybrane foldery zostały usunięte.

en: This file couldn't be sanitized for security reasons and wasn't uploaded.
pl: Nie udało się zdezynfekować tego pliku ze względów bezpieczeństwa i nie został on przesłany.

en: Thumbnail
pl: Miniaturka

en: Thumbnails
pl: Miniaturki

en: Title
pl: Tytuł

en: Total (current + all sub folders combined)
pl: Suma (bieżący + wszystkie podfoldery łącznie)

en: Type
pl: Typ

en: Unable to rename file on disk.
pl: Nie można zmienić nazwy pliku na dysku.

en: Uncategorized
pl: Bez kategorii

en: Undo rename
pl: & Cofnij: zmień nazwę

en: Undo rename and restore original filename?
pl: Cofnąć zmianę nazwy i przywrócić oryginalną nazwę pliku?

en: Undo rename failed.
pl: - zmiana nazwy nieudana

en: Undo request failed.
pl: Żądanie nie powiodło się

en: Upload SVG files only from trusted sources as they can contain and execute malicious XML code.
pl: Przesyłaj pliki SVG tylko z zaufanych źródeł, ponieważ mogą zawierać i wykonywać złośliwy kod XML.

en: Upload to folder
pl: Wgraj do folderu

en: Uploaded
pl: Przesłano

en: Users
pl: Użytkownicy

en: View folders
pl: Widok folderów

en: View full folder name on hover
pl: Wyświetl pełną nazwę folderu po najechaniu

en: View media library
pl: Biblioteka mediów

en: Warning: Files will be moved to Trash (or permanently deleted if Trash is disabled). Files assigned to folders outside this delete selection are kept.
pl: Ostrzeżenie: Pliki zostaną przeniesione do kosza (lub trwale usunięte, jeśli kosz jest wyłączony). Pliki przypisane do folderów poza tym wyborem usuwania są zachowywane.

en: When enabled removing an item from a folder removes it from all other folders. If disabled the item will only be removed from the open folder.
pl: Po włączeniu tej opcji usunięcie elementu z folderu usuwa go ze wszystkich innych folderów. Jeśli ta opcja jest wyłączona, element zostanie usunięty tylko z otwartego folderu.

en: When enabled the media library uses infinite scrolling instead of the default "Load more" button.
pl: Po włączeniu biblioteka multimediów używa nieskończonego przewijania zamiast domyślnego przycisku „Załaduj więcej”.

en: When enabled you can assign multiple folders to one item. If disabled an item can only be assigned to one folder.
pl: Po włączeniu możesz przypisać wiele folderów do jednego elementu. Jeśli jest wyłączony, element można przypisać tylko do jednego folderu.

en: When enabled you can sort your attachments by file size.
pl: Po włączeniu możesz sortować załączniki według rozmiaru pliku.

en: Zoom
pl: Powiększenie
